Facebook Instagram Youtube Twitter Blogger Flickr LinkedIn

  úvod     novinky     profil firmy     reference     technologie     podpora     objednávka     kontakt  

 

Profil firmy


Založeno roku 1996.

MULTIMEDIA ACTIVITY

Dovolte, abych představil firmu Jiří Beroušek - MULTIMEDIA ACTIVITY.

Firma MULTIMEDIA ACTIVITY byla založena v roce 1996 Jiřím Berouškem, jako firma, která se měla a dodnes stará o provoz Nepomuckého Informačního KAnálu kabelové televize NIKA-TV především po grafické stránce. Název Multimedia znamená skloubení textu, obrazu a zvuku pomocí počítače a Activity znamená činnost, kterou naše firma vyvíjí v této oblasti. Postupem času se nabídka firmy rozrůstala o další příbuzné činnosti jako je reklama, video, www, DTP, tisk, velkoformátový tisk a laminace.

Od 1.7.1999 byla zahájena činnost firmy Jiří Beroušek - MULTIMEDIA ACTIVITY v provozovně v Husově ul. 213 v Nepomuku u náměstí.

Od 01.04.2008 do 28.02.2013 působila firma Jiří Beroušek - MULTIMEDIA ACTIVITY v provozovně na náměstí A. Němejce 72 v Nepomuku.

Od 01.03.2013 do dnes najdete firmu Jiří Beroušek - MULTIMEDIA ACTIVITY v provozovně v Nepomuku, Na Vinici 544 v nebytových prostorách bytového domu, nad poliklinikou (bývalý Brouk).

V současné době můžeme nabídnout kompletní výrobu především v oblasti REKLAMA a TISK: tvorba webových stránek, webdesign, registrace doména a webhosting, digitální video Full HD, digitální fotografii, grafiku, tisk – vizitky, letáky, plakáty, skládačky, diplomy, pozvánky, vánoční a novoroční blahopřání, samolepky, etikety, potisk dopisních papírů a obálek, igelitové tašky, potisk triček a textilu, potisk hrnků a keramiky, gravírované štítky, cedulky, jmenovky a orientační systémy, dále pak polep aut, výloh a reklamních cedulí, tisk reklamních plachet, výroba samolepek, v neposlední řadě můžeme zajistit výrobu samobarvících razítek Trodat, Colop i razítka dřevěná.
Využíváme technologie ofsetového, digitálního, velkoploformátového tisku, sítotisku a termotisku.

V oblasti GRAFIKA zajistíme: tvorbu firemních log a grafiky, corporate identity, přípravu podkladů pro tisk, předtiskovou přípravu, digitální fotografii, scannování, retuš, grafické návrhy, grafické manuály jednotného vizuálního stylu.

V oblasti VIDEO nabízíme: výrobu a odvysílání videoreklamy v NIKA-TV, natáčíme výukové a instruktážní videopořady, videoprezentace firem a podniků, dokumentární a reportážní videozáznamy ve Full HD, nelineární střih videa na PC, video pro Youtube, Vimeo, atd., kopírování videokazet, S-VHS -> VHS, VHS -> VHS, D8 a DV -> VHS.

V oblasti WWW nabízíme: Webdesign a webhosting. Internet je každodenní potřebou i zábavou,  proto nabízíme návrhy a tvorbu webových stránek firmám, živnostníkům, organizacím a spolkům, školám, obcím a městům i se zajištěním webhostingu a domény.

Kabelová televize NIKA-TV: Zajišťujeme vysílání městského informačního kanálu kabelové televize v Nepomuku NIKA-TV. Nabízíme výrobu videoreklamy a grafické videotextové reklamy firmám a podnikatelům pro nabídku výrobků a služeb pro více než 2.000 diváků. Občanům pak nabízíme možnost řádkové nebo celoobrazovkové inzerce pro prodej, koupě, nájmy a pronájmy předmětů, bytů atd.

Máme svoji vlastní provozovnu a v ní máme vlastní výrobní prostředky.

Sledujeme technologické i grafické trendy, vzděláváme se, držíme krok s dobou.

Uspokojíme všechny Vaše potřeby v oblasti propagace a prezentace.

Jiří Beroušek – MULTIMEDIA ACTIVITY

Naše logo ke stažení...

Poslední kontrola a aktualizace stránky 02.07.2018

 

Nahoru