Adresa  Na Vinici III. 544, 335 01 Nepomuk      Telefon  +420 724 222 796 + WhatsApp + Messenger     E-mail  info@multimedia-activity.cz      Provozní doba  Po-Pá 8-12 13-16 h.
Facebook   Instagram   LinkedIn
 

  úvod    novinky   profil firmy     reference     technologie     podpora     objednávka    KONTAKT  

 

serverovnaTechnická podpora webhostingu

Pouze pro zákazníky firmy MULTIMEDIA ACTIVITY

Webhosting je realizován u společnosti WEDOS.

INFOBOX - aktuální zprávy, bezpečnostní varování, tipy:

Upozornění na podvodné a spamové e-mailové zprávy

01.03.2023 e-maily, bezpečnost

Opět zaznamenáváme vlnu spamových a podvodných e-mailů, které jistě dorazily nebo dorazí do vaší e-mailové schránky.

V žádném případě nereagujte na e-maily, které se vydávají za oficiální sdělení jakékoliv instituce nebo naší služby či vaší domény a vyzývají k zadání hesla, e-mailu, aktualizaci účtu či varují před zrušením schránky nebo účtu anebo vyzývají k zaplacení blokovaného balíku. Jedná se o podvodný spam, na maily neodpovídejte, neklikejte v žádném případě na v mailu uvedené odkazy a mail smažte. Pokud se již tak stalo, co nejdříve proveďte změnu hesla u svého e-mailového účtu.

Pokud si nejste něčím jisti nebo si nevíte rady, zavolejte nám.

 

Bezpečnostní varování - další vlna Phishingu

01.11.2022 e-maily, bezpečnost

Varujeme před podvodnými maily, které se snaží vylákat přihlašovací údaje do vašeho mailu.
Nikdy neklikejte na odkaz v došlém e-mailu, který vybízí ke kliknutí na odkaz např. Kliknutím sem ověřte svůj e-mailový účet. Tento odkaz vás zavede na falešnou přihlašovací stránku, kde vyplníte přihlašovací jméno a heslo, které se tak dostanou do rukou neoprávněné osoby, která pak využije váš e-mail k páchání trestné činnosti vaším jménem.

V současné době se šíří další vlna podvodných e-mailu ve kterém je napsáno:
"Od důvěryhodného odesílatele.
Váš účet byl dočasně uzamčen
berousek , Na vašem e-mailovém účtu jsme zaznamenali podezřelou aktivitu a jako bezpečnostní opatření jsme jej dočasně uzamkli. Váš účet byl pravděpodobně prolomen v důsledku zadání hesla na jiném webu. Postupujte podle následujících kroků a ověřte svou identitu, abyste pomohli zabezpečit svůj účet.
Kliknutím sem ověřte svůj e-mailový účet
Pozdravy admin@multimedia-activity.cz"

Phishingový mail

Nikdy takto nevyzýváme naše klienty, aby zadávali přihlašovací údaje přes nějaký odkaz v e-mailu! Pokud jste heslo zadali, neprodleně nás kontaktujte, pro neodkladnou změnu hesla ke svému mailu, protože tímto byly vyzrazeny přihlašovací údaje do vašeho mailu!

 

Od října na e-maily bezpečněji. Microsoft vypíná základní autentizaci

01.08.2022 e-maily, bezpečnost

Odesílání e-mailů bude od letošního října bezpečnější. Microsoft začne 1. října 2022 vypínat Basic Authentication u protokolů Outlook, EWS, RPS, POP, IMAP, SMTP a EAS pro Exchange Online (Office 365). Důvodem je zvýšení zabezpečení celé platformy. Poté bude možné odesílat a přijímat e-maily pouze s využitím Modern Authentication postaveném na OAuth 2.0, které nenechává na zařízení žádné údaje o uživatelském jménu a heslu, a vydává takzvané tokeny, které určují kdo, kam a na jak dlouho přístup dostane.
Číst celý článek >>>


Jak zobrazit v Thunderbirdu indikátor zaplněnosti prostoru pro maily na serveru tzv. IMAP QUOTA ve stavovém řádku

26.11.2021 Tip pro: Thunderbird 91.3.2 x64

Chcete vědět jak máte zaplněn prostor pro maily na serveru? V Thunderbirdu je tato funkce vestavěná. Kvóta se zobrazí ve spodním stavovém řádku. Ve výchozím nastavení se však zobrazí pouze v případě, že je využití vyšší než 75 %. Pokud jej chcete vidět dříve nebo neustále od nuly, musíte upravit nastavení.

V Menu klikneme na Nástroje > Předvolby - na stránce Obecné úplně dole klikneme na Editor předvoleb…

Na nově otevřené záložce Pokročilá konfigurace napíšeme do vyhledávacího políčka mail.quota.mainwindow_threshold.show

V nalezených výsledcích vyhledávání je řádek mail.quota.mainwindow_threshold.show - je tam hodnota 75, tu kliknutím na tlačítko tužky změníme na hodnotu odpovídající požadované procentuální hodnotě pro zobrazení indikátoru zaplněnosti prostoru pro maily nebo 0 pro stálé zobrazení a volbu uložíme kliknutím na tlačítko fajfky Uložit.

 

Jak vypnu v Thunderbirdu otvírání PDF z přílohy na nové záložce? Chci PDF otvírat v mém oblíbeném programu.

24.11.2021 Tip pro: Thunderbird 91.3.2 x64

Jako novinku otvírá Thunderbird PDF přílohy na nové záložce. Což někomu může vyhovovat a někomu ne. Jak tuto novou funkcionalitu vypnout? V menu Nástroje > Předvolby - na stránce Obecné úplně dole klikneme na Editor předvoleb...

Na nově otevřené záložce Pokročilá konfigurace napíšeme do vyhledávacího políčka PDF.

V nalezených výsledcích vyhledávání najdeme řádku "pdfjs.disabled - false" (v mém případě to byla řádka 10.) a přepneme stav, ikonkou vpravo, na "pdfjs.disabled - true".

Od teď se po dvojkliku na PDF přílohu v přijaté zprávě Thunderbird zeptá Co má Thunderbird s tímto souborem udělat? Otevřít pomocí (vašeho oblíbeného programu) nebo Uložit soubor.

 

TikTok - průvodce pro rodiče

09.11.2021 Bezpečnost

PDF ke stažení: tik_tok_pro_rodice

 

Jak bezpečně pracovat se správci hesel v internetových prohlížečích

13.07.2021 Bezpečnost

se dozvíte v tomto článku Automatické vyplňování ve správci hesel byste si měli vypnout z 13. července 2021

 

Pozor na podvodné maily ve vašich schránkách - Phishing

26.07.2020 Bezpečnost

Dne 26.04.2020 jsme zaznamenali u našich zákazníků, že jim do e-mailových schránek přišly, celkem věrohodné, podvodné phishingové maily viz screenshot. Phishingový mail má za cíl vylákat nenásilně z důvěřivého uživatele přihlašovací údaje, v tomto případě, heslo k e-mailu pod záminkou zpoždění doručených zpráv.
Naše společnost takovouto smyšlenou službu vůbec nenabízí. V žádném případě heslo nezadávejte! E-mail smažte. Pokud jste heslo zadali, neprodleně nás kontaktujte, pro neodkladnou změnu hesla ke svému mailu, protože tímto byly vyzrazeny přihlašovací údaje do vašeho mailu! Váš e-mail bude zneužit k páchání trestné nebo jiné nekalé činnosti!
Pokud si nejste jisti správností podobných výzev neváhejte nám zavolat nebo napsat. K identifikaci podvodného mailu může napomoci se podívat na e-mailovou adresu, ze které informace přichází a url adresu, na kterou směřuje případný odkaz. Pokud se v adresách nevyskytuje vaše nebo naše doména, jde s největší pravděpodobností o podvodný nebezpečný phishingový mail.

Pozor na podvodné maily ve vašich schránkách - Phishing

Co je to Phishing si můžete přečíst na Wikipedii.

 

Vylepšení parametrů webhostingů

31.07.2019

Vylepšení webhostingu NoLimit:

 • memory_limit: 128 MB → 256 MB (více paměti pro Vaše skripty)
 • max_execution_time: 90 sekund → 300 sekund (více času na velmi složité operace)
 • PHP upload_max_filesize: 32 MB → 128 MB (možnost nahrát velké soubory)
 • PHP post_max_size: 32 MB → 128 MB (přes formuláře lze poslat velký objem dat)
 • Počet aliasů: 1 → 3 (možnost hostovat až 4 domény na jednom NoLimit)
 • Počet PHP procesů: 5 → 7 (NoLimit utáhne až o 40 % větší provoz)

Vylepšení webhostingu NoLimit extra:

 • memory_limit: 256 MB → 512 MB (obrovské množství paměti pro Vaše skripty)
 • max_execution_time: 90 sekund → 300 sekund (více času na velmi složité operace)
 • PHP upload_max_filesize: 128 MB → 256 MB (možnost nahrát velké soubory)
 • PHP post_max_size: 128 MB → 256 MB (přes formuláře lze poslat velký objem dat)
 • Počet aliasů: 1 → 3 (možnost hostovat až 4 domény na jednom NoLimit)

 

Větší zabezpečení mailů

27.06.2019 E-maily, Bezepčnost

Povolení v ThunderbirduVážení zákazníci, z důvodu většího zabezpečení mailů byly dne 27.6.2019 na mailservery nasazeny nové SSL certifikáty. Vše by mělo být bez problému, případně budete emailovým klientem vyzváni schválit výjimku. Pokud se tak neděje a emailový klient stále hlásí expirovaný certifikát, odeberte a přidejte emailový účet znovu (doporučujeme zálohovat emaily). V případě přetrvávajících potíží i po odebrání a přidání emailového účtu nás neváhejte kontaktovat.

 

Falešné bankovní aplikace opět řádí v Google Play

18.10.2018 Bezpečnost

Abyste se do budoucna vyhnuli phishingu a dalším podvodným aplikacím, doporučujeme vám dodržovat několik základních bezpečnostních pravidel:

Více ve článku v novinkách Chipu

 

Důležitá informace o změně nastavení antispamového řešení u mailů

06.09.2018

E-mailVážený zákazníku,

rádi bychom Vás informovali o nasazení nového WEDOS Antispamu pro Vaše emailové schránky.

Oproti předchozímu řešení jsme schopni zachytit až 14x více spamu. Nové antispamové řešení prošlo hromadnými betatesty se skvělým výsledkem. Náš WEDOS Antispam se navíc každým dnem zlepšuje. K učení využívá "samoučící" algoritmy a nejmodernější technologie v oblasti filtrace spamu. Vzhledem k tomu, že za den má možnost analyzovat 2 – 5 milionů emailů, které směřují na naše mailservery, tak věříme, že se postupně ještě o dost zlepší a poskytne všem našim zákazníkům nadstandardní ochranu proti spamu i do budoucna.

S tím také souvisí změna označování spamu. Do závadných emailů WEDOS Antispam automaticky vkládá značku: X-Spam-Flag: YES

Tato značka řekne Vašemu emailovému klientovi, ať takto označený email přesune do složky určené pro spam. Zkontrolujte si tedy nastavení svého poštovního klienta.

Protokol IMAP a WEBMAIL
Pokud používáte našeho webové klienta RoundCube (https://webmail.wedos.net) anebo stahujete poštu přes IMAP, tak se o vše postará automaticky náš server (musí však existovat složka pro spam) a nemusíte nastavovat nic.

Protokol POP3
Pokud používáte pro stahování POP3 máte v nastavení jednotlivých emailových schránek na serveru zapnuto nastavení „Ukládat spam do samostatné složky“. Příležitostně byste měli složku Nevyžádaná pošta zkontrolovat přes webové rozhraní (https://webmail.wedos.net) a ověřit, zda do ní nebyla omylem zařazená zpráva, která je v pořádku. Na vaše přání můžeme toto nastavení vypnout „Ukládat spam do samostatné složky“ na serveru.
Stažené emaily přes POP3, pak budou přesunuty do složky Nevyžádaná (anglicky Junk) v Thunderbird anebo Nevyžádaná pošta v MS Outlook (tato složka musí existovat a emailový klient mít povolené nevyžádanou poštu do nich přesouvat).
Jestliže Váš emailový klient automaticky nepřesouvá emaily do složky Spam je třeba mu to povolit.

Více informací se dozvíte v naší znalostní bázi https://kb.wedos.com/cs/emaily/spam.html

Tato událost se týká všech zákazníků firmy MULTIMEDIA ACTIVITY se službou webhosting.

 

GRPR stručně v 5 bodech (nové)

11.04.2018

O ochraně osobních údajů stručně a jasně se v pěti bodech dočtete srozumitelně v novém článku GDPR stručně (nové!) přímo na webu Úřadu pro ochranu osobních údajů.

 

Co je příloha v mailu winmail.dat?

10.03.2018

Pokud nemůžete otevřít přílohu mailu a v příloze je soubor winmail.dat, v tomto článku Co je příloha winmail.dat? se dočtete o co se jedná a jak to řešit v Mozilla Thunderbird.

 

Uber, Facebook Messenger a WhatsApp představují největší riziko pro firmy

09.11.2017

Mobilní komunikace a bezpečnost.

Čtěte na blogu Dvojklik společnosti ESET

 

Porucha mailovacího serveru SMTP+POP3

22.09.2017, aktualizováno 25.9.2017, 26.9.2017

Situace by měla být vyřešena. V případě problémů volejte 724 222 796 Jiří Beroušek.

Aktuálně je řešen na jednom z poštovních serverů problém s konzistencí zákaznických dat. Omlouváme se, ale z důvodu přepočítávání indexů schránek dochází k zpomalení, a občasně i k znemožnění práce se schránkou.

Z důvodu přeindexace mohou v některých schránkách chybět některé starší e-maily. Maily budou k dispozici postupně.

Přeindexací zpráv může dojít k tomu, že budou znovu staženy již stažené zprávy, pokud si jejich kopii uchováváte na serveru! Těch se zbavíte snadno seřazením mailů podle nepřečtených zpráv a vymazáním znovu přijatých mailů.

Problém je řešen s nejvyšší prioritou a chybějící e-maily se postupně ve schránkách objeví.

Přihlášení k mailu nebo chybějící složky
Pokud nefunguje přihlášení z Microsoft Outlook, tak si zkontrolujte správné heslo a nastavení dle návodu. Návod je zde.
Do všech schránek byl v noci 24.09.2017 zaslán mail "consistency_check" od "consistency_check@wedos.com". Tento mail můžete smazat.
V případě chybějících složek se přihlašte do webmailu a tam si zkontrolujte připojení složek v sekci Nastavení -> Složky (je tam checkbox).

Omlouváme se za způsobené komplikace.

 

Právě probíhá postupné automatické zabezpečování CZ domén funkcí DNSSEC

19.10.2016

Na emailové notifikace "Oznámení změn / Notification of changes" od CZ NIC není třeba reagovat. O vše se postaráme my.

V vaší domény jsme zahájili automatické nastavení DNSSEC. Akce bude dokončena co nejdříve v závisloti na nastavení DNS vaší domény.
Jde o plošné nastavení DNSSEC u CZ domén.

K tomuto kroku jsme se rozhodli hlavně v zájmu Vás, jako našeho zákazníka, a to vzhledem k množícím se bezpečnostním incidentům na internetu.

Celý proces automatické aktivace u CZ domén probíhá průběžně od poloviny října. Aktivace DNSSEC u vaší CZ domény proběhne bez jakéhokoli výpadku a bez nutnosti spolupráce z Vaší strany. O vše se postaráme my. Na služby u nás to nebude mít žádný vliv.

Po úspěšním nastavení DNSSEC zabezpečení vám přijde informační e-mail od správce CZ domény CZ.NIC. Není třeba na něj reagovat.

Využijte WEDOS disk 5 GB zdarma

17.03.2016

Ke každému webhostingu NoLimit automaticky získáváte službu WEDOS disk zdarma, kterou můžete využít například pro zálohování. Velikost WEDOS disku zdarma je 5 GB u služby NoLimit. Máte-li o WEDOS disk zdarma zájem kontaktujte nás.

Vytvořte si vlastní pravidla pro emailové schránky

16.03.2016

Díky přechodu na nový mailserver, Vám již nyní nabízíme první z mnoha rozšíření, které plánujeme. V rozhraní RoundCube si můžete vytvořit vlastní whitelist (seznam chtěných) a blacklist (seznam nechtěných) pro příchozí poštu.

Co lze přidat na whitelist/blacklist?

 • celou e-mailovou adresu
 • doménu libovolné úrovně (například nějaké.něco.com, něco.com, com)
 • IP adresu nebo IP CIDR rozsah (např.: 1.2.3.4, 1.2.3.0/24, 8.8.0.0/15 atd.)

Whitelist/blacklist může platit pro konkrétní e-mailovou schránku (anebo celou službu kontaktujte nás).

I stávající hostingy na novém mailovém serveru

Od 26.01.2016 byla zahájena automatická migrace u všech stávajících webhostingů na nový mailserver. Nový mailserver poskytuje vyšší míru zabezpečení, spolehlivosti, rychlosti a dostupnosti. Všechna komunikace bude probíhat už jen šifrovaně. Pokud nelze maily přijmout bude nutné u všech nastavení mailů zapnout šifrovanou komunikaci viz návod.

Nový mailserver - spuštění do ostrého provozu

01.09.2015

Od dnešního dne mají všechny nově zřízené služby webhostingu e-maily na novém řešení.

V následujících měsících proběhne kompletní migrace všech stávajících webhostingových služeb na nový poštovní systém a staré e-mailové servery Icewarp budou zrušeny.

Při migraci dojde k přenosu domény a schránek (včetně nastavení a  obsahu) na nový poštovní systém. Ze strany uživatele bude nutné pouze nastavit, případně přenést filtry příchozí pošty.

Migrace e-mailů do nového poštovního systému

Připojení do nových schránek

K e-mailům, stejně jako doposud, nabízíme webmailové rozhraní Roundcube na adrese https://wmail.wedos.net/. V tomto rozhraní si můžete nejen přečíst vaše e-maily, lze zde ale také změnit heslo ke schránce a nastavovat filtry příchozí pošty.

Pro připojení pomocí poštovních klientů v počítači či v telefonu postupujte dle těchto návodů:

https://kb.wedos.com/emaily/mozilla-thunderbird.html

https://kb.wedos.com/emaily/outlook-2007-2010.html

K novému poštovnímu systému se lze přihlásit pouze pomocí šifrovaného spojeníautentizační metodou PLAIN nebo LOGIN. Pokud jste pro připojení používali adresy serveru přidělené k vašemu webhostingu (imap/pop3/smtp-1234.m34.wedos.net), nebude potřeba je měnit - po migraci budou směřovat na nový mailserver.

Více informací zde >>>

*****

Varování před neznámými maily

01.01.2015

Důrazně varujeme před otevíráním příloh v mailech od neznámých odesilatelů, v mailech psaných špatnou češtinou. Otevřením přílohy se většinou spustí škodlivý program tzv. vir.

Dále varujeme před vyplňováním jakýchkoliv přihlašovacích údajů, ke kterým vás vybízejí odkazy v mailech od neznámých odesilatelů nebo bank, vetšinou se špatnou češtinou, že se jedná o potvrzení aktualizace, nového certifikátu a jiných promyšlených výzev. Jedná se o vylákání přihlašovacích údajů na falešné stránce, která vypadá skoro stejně jako stránka, na které jste zvyklý se přihlašovat.

-----

UPOZORNĚNÍ rozesílaný SPAM, který obsahuje trojského koně (vir)

29.04.2014

Od pondělního (28.04.2014) rána jsou po celé ČR rozesílané spamy z ruských serverů a jako odesílatel jsou nastaveny různé české domény (a to i včetně domén našich zákazníků).

Zneužití domén v podobných případech se nedá zabránit a nemá to nic společného s našimi servery nebo zákaznickými doménami, které u nás hostují.

Předmět zprávy začíná: "Výše pohledávky na vašem účtu" a zpráva vždy obsahuje informace o nějakém neurčitém dluhu vůči nějaké neurčité bance... Zprávy obsahují přílohu .zip, která obsahuje trojského koně (vir) v souboru.

Doporučujeme všem klientům, aby tyto zprávy smazali a neotvírali přílohu!

-----

Česká spořitelna o tomto informuje:

Upozornění na nový phishingový útok

Datum vystavení: 29.4.2014

Vážení klienti,
rádi bychom Vás upozornili na další podobu podvodného emailu (tzv. phishingu), který jsme v posledních dnech zaznamenali. Zpráva vyzývá příjemce k úhradě dlužné částky, která vznikla v důsledku využívání bankovního produktu. V jednotlivých emailech se liší identifikační číslo i dlužná částka, zprávy jsou rozesílány pod různými jmény a z různých emailových adres. Zpráva obsahuje množství gramatických chyb a překlepů, nemá ani hlavičku žádného finančního ústavu. Důrazně varujeme před otevíráním přílohy a jakoukoliv reakcí na tento email. Příloha je infikovaná trojským koněm.
Žádné takové zprávy klientům nerozesíláme a prostřednictvím emailu takovéto záležitosti neřešíme. Prostřednictvím emailu ani nepožadujeme žádné bezpečnostní údaje.
Věnujte proto zvýšenou pozornost emailovým zprávám, které dostáváte, především pak přílohám a aktivním odkazům, které tyto zprávy obsahují. Pokud máte podezření, že jste takový email obdrželi, neotvírejte jeho přílohy ani neklikejte na aktivní odkaz a ihned kontaktujte Klientskou linku České spořitelny na bezplatném telefonním čísle 800 207 207.
Pokud budete dodržovat zásady bezpečného používání internetbankingu, minimalizujete tak možnost zneužití vašich finančních prostředků.

Česká spořitelna

 

Níže uvedená nastavení používejte pro nastavení mailů v emailových programech na svém PC, ve vašem chytrém telefonu nebo tabletu

Nastavení e-mailů:

Jděte do nastavení účtu ve svém mailovacím programu. Návody pro jednotlivé programy níže.

Servery příchozí a odchozí pošty musí být v následujícím tvaru:

IMAP(S) wes1-imap.wedos.net nebo wes1-imap2.wedos.net
POP3(S) wes1-imap.wedos.net nebo wes1-imap2.wedos.net
SMTP(S) wes1-smtp.wedos.net nebo wes1-smtp2.wedos.net

Správnou variantu adresy pro váš konkrétní hosting jste od nás obdrželi společně s přihlašovacími údaji nebo Vám je rádi znovu sdělíme. Volejte nebo mailujte viz Hotline kontakt na konci stránky. V budoucnu přibudou další varianty.

Při příjmu (IMAP či POP3) i odesílání (SMTP) e-mailů je vyžadována autorizace, musíte tedy vždy jako přihlašovací jméno použít celou e-mailovou adresu a dále heslo, které vám bylo přiděleno, nebo které si nastavíte. Bez toho není možné zprávy přijímat ani odesílat.

Dále je nezbytné nastavit pouze šifrované spojení:

Nastavení serverů:

Typ serveru: Poštovní server IMAP:

(maily zůstávají na serveru)
Adresa serveru: wes1-imap.wedos.net nebo wes1-imap2.wedos.net
Port: 993
Zabezpečení spojení: SSL/TLS
Způsob autentizace: Heslo, zabezpečený přenos
nebo
Port: 143
Zabezpečení spojení: STARTTLS
Způsob autentizace: Heslo, zabezpečený přenos

Typ serveru: Poštovní server POP3:

(maily stahujete do svého PC)
Adresa serveru: wes1-imap.wedos.net nebo wes1-imap2.wedos.net
Port: 995
Zabezpečení spojení: SSL/TLS
Způsob autentizace: Heslo, zabezpečený přenos
nebo
Port: 110
Zabezpečení spojení: STARTTLS
Způsob autentizace: Heslo, zabezpečený přenos

Server pro odesílání pošty SMTP:

Adresa serveru: wes1-smtp.wedos.net nebo wes1-smtp2.wedos.net
Port: 465
Zabezpečení spojení: SSL/TLS
Způsob autentizace: Heslo, zabezpečený přenos
nebo
Port: 587
Zabezpečení spojení: STARTTLS
Způsob autentizace: Heslo, zabezpečený přenos

Upozornění: různé mailovací programy vyžadují různé nastavení, vyzkoušejte oba druhy nastavení šifrovaného spojení.

Na serveru je nastaveno ukládat spam do samostatné složky (není dostupná pomocí protokolu POP3), lze na vyžádání vypnout a odchytávat spam pomocí emailového programu v PC!

Upozornění:

 1. Jestliže je nastavení správné a stále se nemůžete přihlásit, je možné, že z důvodu neúspěšného opakovaného přihlášení je Vaše IP adresa na 30 min zablokována. V takovém případě zkuste přihlášení později.
 2. Úspěšným přihlášením do emailové schránky přes webové rozhraní na adrese https://webmail.wedos.net/ se ujistíte, že máte správné přihlašovací údaje.

Velikosti odesílaných mailů včetně příloh

 1. Limit velikosti odesílaného/přijímaného mailu + přílohy na WEDOS.cz je k 18.12.2020 - max. velikost odesílaných e-mailů včetně příloh je 100 MB. Maximální velikost příchozího emailu pak záleží na tom, jakou máte na webhostingu nastavenu kapacitu emailů, výchozí velikost je 5 GB.
 2. Limit velikosti odesílaného/přijímaného mailu + přílohy na Seznam.cz je k 18.12.2020 - 26 000 000 (26 MB - něco zabere samotný mail, příloha tedy musí být menší ~25MB)

Automatické odpovědi

Jak si nastavím automatickou odpověď v době nepřítomnosti? např.: Dovolená - jsem mimo kancelář.
Postupujte dle tohoto návodu.

Návody na nastavení poštovních programů:

Webové e-mailové rozhraní:

https://webmail.wedos.net/
Uživatel: "celá Vaše e-mailová adresa"
Heslo: "heslo k e-mailu"

Tip: Úspěšným přihlášením do schránky přes webové rozhraní se ujistíte, že máte správné přihlašovací údaje.

Hlavní nápověda WEDOS

https://kb.wedos.com/cs/ - Znalostní báze

Hotline:

Pouze pro zákazníky firmy MULTIMEDIA ACTIVITY!

MULTIMEDIA ACTIVITY – Jiří Beroušek
mob.: 724 222 796
tel.: 371 580 011 (08.00 - 12.00 13.00 - 16.00 hod.)
e-mail: berousek@multimedia-activity.cz

 

Poslední kontrola a aktualizace stránky 13.09.2022

 
Nahoru

© 2000 – 2024 MULTIMEDIA ACTIVITY

Facebook   Instagram   Youtube   Twitter   Blogger   Flickr   LinkedIn